Özel Sağlık Kredisi Çıkartan Hastaneler

Özel Sağlık Kredisi Çıkartan Hastaneler

Özel sağlık kredileri sayesinde bütün sağlık hizmetlerinizi yüklü ödemeler yapmadan bağlı bulunduğunuz sağlık sigortası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Özel sağlık sigortaları ile birlikte özel hastaneler de yeni düzenlemeler yapabilmektedir. Özel sağlık sigortası kredisi çıkartan hastaneler her zaman prim ödemelerini dikkate almaktadır. Bu krediler sayesinde işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bu hastaneler genelde büyük hastaneler olmakla birlikte şehirlerde bulunan özel hastaneler de bu sağlık kredilerini kabul edebilmektedir.

Medicalpark, Medipol gibi hastanelerde yapılan işlemler ile siz de en önemli gereksinimiz olan sağlık işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Özel sağlık sigorta poliçelerinin yenilenmesi ve devlet tarafından desteklenmesi ile birlikte primleriniz bu hastaneler tarafından sağlanabilmektedir.

Prim ödemelerinin düzenlenmesi ve sağlık primlerinin isteğe göre seçilmesi ile birlikte artık özel hastanelerde de kolay bir şekilde muayene olabilirsiniz. Sağlık kredilerinizin limitlerini ve ödemelerini de kendiniz seçebilirsiniz. Burada kullanılan faiz oranları 1,25 oranlarında olup kredi limitlerinin 50 bin TL’ye kadar çıkması da bağlı olduğunuz sigorta birimine göre düzenlenmektedir.

Banka Kredisi Anlaşmalı Hastaneler

Bankaların hastaneler ile kredi anlaşması yapması sayesinde bankalardan alınan krediler ile sağlık masraflarınızı çok daha rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz. Üstelik bu hastaneler büyük ve önemli sağlık kuruluşlarıdır. Özel olarak aldığınız bireysel sağlık poliçeleri ile de bu hastanelerin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Örneğin Yapı Kredi kredisi ile anlaşmalı olan hastaneler şu şekildedir;

El Mikrocerrahi Ortopedi ve Travma Hastanesi, Atakalp Kalp Hastalıkları Hastanesi, Anka Özel Sağlık Hizmetleri, İzmir Ege Laboratuvarı, Özel Gazi  Hastanesi, Özel Universal Eğe Sağlık Hastanesi, Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, Özel Çankaya Tıp Merkezi, Medfa Sina Tıp Merkezi, Özel Yeşilyurt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Özel İzmir Hastanesi, Medicalpark İstanbul Hastanesi, Medipol Hastanesi, Şifa Ankara Hastanesi, Numune Hastanesi gibi kurumlarda sağlık kredileri geçerli olmaktadır.

Bu kredileri almak isteyen kişilerin bağlı bulundukları sosyal güvenlik kurumu belgesi ile ilgili evrakları bankalara teslim etmesi gerekmektedir. Diğer bankaların da anlaşmalı olduğu hastaneler bulunmaktadır. Bu hastanelerin hangisi olduğunu işlem yaptığınız banka üzerinden ve müşteri temsilcilerinden öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir