Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin Firması

Günümüzde para kazanmak oldukça zordur. Fakat buna karşın, kazanılan para da hiçbir harcamaya yetişmez. Bu nedenle neredeyse ülkenin % 70’i nakit sıkıntısı ile mücadele ederken, birçok borç içine girer. Artık parasız yapılabilecek hiçbir hayal kalmadı diyebiliriz. En basit örneği evliliktir. Adetlere ve geleneklere uygun bir evlilik yapmak isteyen bir kişi, kapsamlı bir düğün yapmak mecburiyetindedir. Bu düğünün maliyetini hiçbir zaman gelen altınlar karşılamamaktadır. Başka bir örnek evlat sahibi olmak. Çocuğunuzun tüm ihtiyaçlarını eksiksiz tamamlayabilmeniz içinde yine paraya ihtiyacınız vardır. Yani para hayatınızın her alanında ve her yerinde sizin karşınıza çıkan bir güçlüktür.

Parasal sıkıntıların başında, ilk borç alma dönemi gelir. Alınan bir borç zamanında ödenemediğinde yeni borçlara sebep olur ve işin içinden çıkamazsınız. Hele ki bankalardan kredi alamayan kişilerdenseniz, ne yapacağınızı düşünür durursunuz. Öyleyse düşünmeyin bize gelin, tüm nakit sıkıntılarınızı bir çırpıda çözelim ve sizlere 1 saat içerisinde finansman sağlayalım.

Evet, yanlış duymadınız. Bir saat içinde sizlere nakit para vereceğiz. Böylece sizler bankalardan kredi alamadığınız için mağdur duruma düşmeyeceksiniz ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz.

Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin İletişim

Bizlere internet sitesindeki iletişim butonu vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Firmamız bu internet sitesinden aldığı başvurular ile harekete geçerek sizlere yardımcı olmaktadır. İletişim kısmı ile yollayacağınız mesajlara muhakkak gelir durumunuzu, sahip olduğunuz borçların aylık ödemelerini, almak istediğiniz krediyi ve kaç taksit ile ödemek istediğinizi belirtiniz.

Nasıl Kredi Alırım?

Sizlerin başvurularını kısa bir değerlendirmeye alırız. Eğer sonuç olumlu ise size geri dönüş yaparak şartları anlatırız. Şartlarımız şu şekildedir,

 • Borcunuz senede bağlanır.
 • Ödeme süreciniz eksiksiz gerçekleşmelidir.
 • Dileyen müşterilerimize krediden 1 ay sonra ödeme imkanı sunarız. Yani istenilen bir taksidi erteleme hakkı veririz.

Bunlar genel şartlardır. Özel şartlar kişiler ile yüz yüze konuşma sırasında sağlanmaktadır. Senetler imzalandıktan sonra firma bünyesindeki bir bireyimiz sizin için kredi çeker ve içerisinden firma komisyonu alınır. Kişinin çektiği kredileri de banka hesabına sizler yatırırsınız. Yani bankadan kredi çekmiş olursunuz.

5 comments on “Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin Firması
 1. Burcu dedi ki:

  Merhaba acil iletişime geçebilir miyiz lütfen gerçekten çok acil

 2. Ekrem dedi ki:

  Merhaba 60 bin tl lazim bankalara kredi borcum var aylık gelirim 2800 48 ay vade

 3. Burak YAMAN dedi ki:

  Merhaba acil paraya ihtiyacım var . Her ay düzenli şekilde ödeme yaparım. Çok ama çok zor durumdayım.

 4. Barış dedi ki:

  10.000 tl’ye ihtiyacım var 36 ay’da ödeyebilirim

  • Muhammed dedi ki:

   İcra dosyam var geçerli bir sebepten dolayı. Üniversite zamanında gerçekleşen bir de ziraat kyk borcum var. Şuan güvenlik görevlisiyim ve düzenli gelirim var. Borcumu kapatmak istiyorum faizler ile 25 ile 30 bin tlyi bulabilir. Lütfen bana yardımcı olun ve bir yol tavsiye edin. Size ihtiyacım var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir