Bireysel Kredi Veren Finans Şirketleri

Kredi vermek artık bankaların tekelinde olmamakta ve bunların yanı sıra hizmet vermekte olan ve bireysel kredi veren finans şirketleri de mevcut olmaktadır. Bu şirketler arasında en çok dikkat çekenler ise şunlardır:

  1. Çağdaş Faktöring:

Adı geçen bu firma borç para ya da başka bir deyiş ile kredi almak isteyen kişilere çözüm olanakları sunmaktadır. Üstelik son derece güvenilir olarak çalışmalarını sürdürmekte ve pek çok kişi tarafından da tercih edilmektedir. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’na bağlı olarak hizmetlerini sürdürmekte olan bu firmadan tıpkı bankalardan aldığınız gibi kredi alma olanağınız bulunmaktadır. Bunun için yapmanız gereken ise aşağıda belirtilen iletişim bilgileri ile irtibata geçmektir.  Bu sayede merak ettiğiniz her konuda bilgi alabilirsiniz.

Adres: İvedik Mahallesi, İvedik Cad & 1495. Sokak 17/50, 06378 Yenimahalle/Ankara

Telefon: (0312) 395 18 91

  1. Bayramoğlu Faktöring:

Borç para alma konusunda banka dışındaki yerler arasında tercih edilebilecek yerler arasında adı geçen bu firma da mevcut olmaktadır. Bu sayede pek çok kişi parasal olarak desteğe ihtiyaç duydukları zaman kendilerine çözüm yolu bulabilmektedir. Bu firma da tıpkı diğeri gibi BDDK’ya bağlı olarak çalışmakta ve son derece güvenilir olarak hizmet vermektedir. Bu yüzden gönül rahatlığı ile başvuru yapabilirsiniz. Bu firmanın iletişim bilgileri ise aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

Adres: Aziziye Mahallesi, Cinnah Cad. 43/13, 06690 Çankaya/Ankara

Telefon: (0312) 438 04 37

  1. Akın Faktöring

Banka dışındaki kredi veren finans şirketleri arasında en çok dikkat çekenlerden biri de Akın Faktöring olmakta ve oldukça fazla sayıda kişi tarafından da tercih edilmektedir. Pek çok kişinin memnuniyet ile hizmet aldığı bu yer de hem son derece uygun şartlarda kredi vermekte hem de her türlü devlet denetimine tabii olduğundan bir hayli güvenilir bir yer olma özelliği taşımaktadır. Eğer kredi almak için tercih edeceğiniz yer bu firma ise aşağıda belirtilen bilgiler dahilinde iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Teşvikiye, Hüsrev Gerede Cad. No:100, 34367 Şişli/ İstanbul

Telefon: (0212) 236 99 30

 

One comment on “Bireysel Kredi Veren Finans Şirketleri
  1. İhsan dalgıç dedi ki:

    Merhaba rahatsız etmiyorum umarım adım İhsan dalgıç Bursa da çay ticareti yapmaktayım ve bankalardan kredi kullanamıyorum daha önce hiç kredi kullanmadım bu yüzden puanım sıfır birde benimle ilgisi olmayan bir borç yüzünden ufak çaplı bir takibim var ancak ticari anlamda kullanmak için 10000 TL ye ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsiniz teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir