Çözüm Kredi Danışmanlık

Çözüm Kredi Danışmanlık Firmasının misyonu, kendisine kredi talebinde bulunan müşterilerin uygun kredileri almasına aracı olmak ve bu kredi ödemekte dahi zorlanmayacakları bir plan yapmaktır. Çözüm Kredi Danışmanlık, kredi verme hizmetini tamamen yasal yollardan yapmaktadır. Çünkü krediyi firma ile değil bankalar aracılığı ile yapmaktadır. Yani tam anlamıyla bir kredi danışmanlarıdırlar. Her biri kendi alanında uzman çalışanları ile müşterilerin finansal sicilindeki en küçük detayı dahi, kişilerin lehlerine çevirip buna göre bir kredi imkânı sunmaktadırlar Aynı zamanda düşük taksitlerle kredi başlatma, taksit erteleme gibi avantajları da sizlere vererek, ödemelerde zorlanmanıza engel oluyorlar. Firma 2013 yılından beri kendi alanında hizmet vermektedir. Ve bu nedenle binlerce müşterinin finansal sorunlarına çözüm bulmuştur.

Tabii ki en cazip noktası da, Türkiye’nin her yerine kredi çıkarabiliyor olmalardır. Emeklilere, ev hanımlarına, SGK primlerinde sorun olanlara, başka bankadan kredi alanlara sorunsuz kredi çıkartılmaktadır. Aynı zamanda konut kredisi almak isteyen ama ev bulamayanlara hem ev hem de kredi olanakları sunulmaktadır. Ya da taşıt kredilerinde sizler istediğiniz modeli söylediğiniz müddetçe Çözüm Kredi Danışmanlık size hem araç buluyor hem de kredi çıkartabiliyor.

Çözüm Kredi Danışmanlık İletişim Adresleri

Çözüm Kredi Danışmanlık Firmasına ulaşmak için 0507 650 50 87 numaralı hattı arayabilirsiniz. Ya da cozumkredidanismanlik@gmail.com, cozumkredi@gmail.com adreslerine mail atabilirsiniz.

Çözüm Kredi Firması sizlere yasal olarak bankalar sayesinde kredi kullandırdığı için belli şartları elbette vardır. Bu şartlara da bir bakacak olursak;

  • Senet ile para vermeyen bir firmadır. Bu nedenle bunun teklifi dahi yapılmamalıdır.
  • Bankalardaki kredi borçlarınızda ya da kredi kartı borçlarınızda gecikme varsa, Çözüm Kredi Danışmanlık Firması ile kredi kullanamazsınız.
  • Kredi başvurusu çoksa, örneğin üçten fazla kez başvuru yapıldıysa kredi yüksek olasılıkla çıkmayacaktır. Bu nedenle başvurularınız az ise firmaya danışın.

Burada önemli olan ister kredi kartı borcu olsun isterseniz de kredi borcu olsun, en az 4 ay boyunca düzenkli olarak ödenmiş olmalıdır. Burada önemli olan gecikme olmamasıdır. Yoksa bir bankada kredinizin olması ya da kredi kartı borçlarınızın olması kredi almanıza engel teşkil etmez.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir