Zerrat Yatırım Proje Danışmanlık

Zerrat Yatırım ülkemizde yeni yeni hizmet alanı bulan bir modern yönetim tekniğini hayata geçirmiştir. Zerrat Yatırım her türlü projelerinizin en doğru ve en başarılı şekilde yönetilebilmesini sağlayan, dahası da bu projelere danışmanlık sağlayan ve kredi veren firmadır. Normal şartlarda 2014 yılının Eylül ayında Zerrat Yatırım Proje ve Danışmanlık gerçek kişiliğini ortaya çıkaran firma, giderek profesyonelleşmesi ile Zerrat Yatırım Proje Danışmanlığı İnşaat, Tarım, Hayvancılık, Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı ile 2 Haziran 2015 yılında tüzel kişiliğini kazandı.

Firmayı sektöründe rakipsiz ve güçlü kılan şey ciddi anlamda profesyonel ve yasal bir iş yapmalarıdır. Üstelik bu anlamda başarıları ve tecrübeleri tescillenmiş her biri uzman danışmanlar ile çalışılmaktadır.

Şirketin Zerrat adını almasının da çok etkileyici bir hikâyesi vardır. Zerrat bildiğiniz gibi Osmanlı Türkçesi’nden gelen bir kelimedir. Ve en genel haliyle çok ufak, minik parçacıklar anlamına gelmektedir. Buradan hareketle şirket misyonunu oluşturmaktadır. Sizlerin çok ufak, minik hayalleriniz bile gerçekleştirmeye değerdir anlamını taşımaktadır. Hatta bu konudaki sloganı ise “Hayallerinizi Nadasa Bırakmayın. Proje Ekelim, Hibe Biçelim”. Yani bu demek oluyor ki her türlü projeniz için bu firmadan hibe, kredi ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken küçükte olsa hayallerinizin peşinden koşmak ve şirketin bunu Zerrat’a çevirmesi için onlar ile iletişime geçmektir.

Şirket hakkında, alanlarında bilgiler ve alınmış belgeler de şu şekildedir; Yatırım ve Teşvik Belgesi, İş Planı, AB Sosyal Hibe Projeleri, Kalkınma Ajansları, TKDK, KKYDP, Fizibilite vb.

Zerrat Yatırım Proje Danışmanlık hizmetlerinden faydalanmak için isterseniz internet sitelerindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz, isterseniz sosyal medya hesaplarından iletişim kurabilirsiniz, isterseniz telefon ile isterseniz de yüz yüze iletişim sağlayabilirsiniz.

Zerrat Yatırım Proje Danışmanlık Adresi:

Zübeyde Hanım Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, Özgür İş Hanı, No: 72 / 31 İskitler/ Ankara

Zerrat Yatırım İletişim Numarası:

0505 120 40 40 / 0850 304 72 73 / 0312 384 72 73

Projeniz her ne ile ilgili olursa olsun, işe başlamadan evvel muhakkak Zerrat Yatırım Proje Danışmanlığı ile iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir