Kredi Çekmek İstiyorum

Kredi Çekmek İstiyorum

Uzun vadeli krediler, genelde 60-80-120-180 aylık vadeler üzerinden verilmektedir. Bankalara her ne kadar vade konusunda sınırlandırma getirilse de konut ve taşıt kredilerinde özel ve uzun vadeli krediler verilebilmektedir. Örneğin 100 bin TL gibi yüksek miktarlı kredilerde 120 aylık vadeler uygulanabilmektedir. Ancak uzun vadeli kredilerde alınan toplam ücretler bankalar lehine çok fazla olabilmektedir. Bundan dolayı uzun vadeli krediler almak esasında çok da kazançlı değildir. Burada vade farkının çok iyi bir şekilde hesaplanması gerekmektedir.

120 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar

Kredi notu yüksek olan kişiler uzun vadeli kredilerde birtakım avantajların sahibi olabilmektedir. Yalnızca kredi notu yüksek olan kişilere uygulana bu avantajlar ise ING Bank, Halkbank ve HSBC gibi bankalarda uygulanabilmektedir. Bankalar ile kredi işlemi yapmak istemeyen kişiler senetle veya komisyonla çok uzun vadeli krediler alabilir. Hatta uzun vadeli kredi alacak olan kişilerin bu yöntemi tercih etmesi daha doğrudur. Çünkü bankalar özel izinle uzun vadeler uygulamaktadır ve bunun sonucunda vade farkı olarak çok daha yüksek ücretler alabilmektedir.

Finansbank’tan Kredi Çekmek İstiyorum

Türkiye’nin en önemli bankalarından birisi olan Finansbank bir çok kredi imkanını da müşterilerine sunmaktadır. Finansbank kredi imkanları sayesinde konut, taşıt ve ihtiyaç kredilerinin sahibi olabilir ve en avantajlı kredilerin sahibi olabilirsiniz. Finansbank ile  ihtiyaç kredisi ödemelerinizi 3 ay erteleyebilirsiniz. Bu krediye başvuru yapmak için 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine T.C. kimlik numaranızı yazarak 5030’a gönderebilir ve başvuru yapabilirsiniz. Finansbank’tan ihtiyaç kredisi yerine konut kredisi de alabilirsiniz.

Finansbank Hazır Kredi

Finansbank konut kredinizi 180 aya kadar vadelendirebilirsiniz. Bununla birlikte faiz oranı sabit ile ödemelerinizin tutarını öngörebilirsiniz. Ayrıca satın alacağınız konutun eksper değerinin en fazla %75’ine kadar kredi kullanabilirsiniz. Son dönemlerde en çok ilgi gören Finansbank hazır kredisi de çok avantajlıdır. Finansbank tarafından verilen Hazır Kredi limiti, mevcut Ek Hesap limitinize bağlı ve bu hesap limitine ek olarak tahsis edilen ve sadece taksitli olarak kullanabileceğiniz bir kredi limiti olarak belirlenmektedir. Her türlü bilgiyi alabilmek için 0850 222 0 900 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Ziraat Bankasından Kredi Çekmek İstiyorum

Türkiye’nin en eski ve güvenilir bankası olan Ziraat Bankası, yediden yetmişe herkese hizmet vermek için çalışmaktadır. Türkiye’nin her bir noktasında şubesi bulunan Ziraat Bankası, öğrencilere, çiftçilere, işsizlere, ev hanımlarına, devlet memurlarına ve özel sektör çalışanlarına kredi imkanı sunmaktadır. Devlet bankası olması nedeniyle de çok daha güvenli bir şekilde çeşitli kredi hizmetleri sağlamaktadır. Tüketici kredisi ürünleri Ziraat Bankası’ndan kredi almak isteyen kişilerin tercih edebileceği krediler arasındadır. Bu krediler de kendi içerisinde ayrılmaktadır. İndirimli tüketici kredisi, masrafsız tüketici kredisi, eğitim kredisi, tüketici avans kredisi, ipotekli bireysel finansman kredisi, arsa kredisi, yasa kapsamındaki ipotekli bireysel finansman kredisi, yasa kapmasındaki ipotek teminatlı kredi transferi, bireysel iş yeri kredisi, ortak iş yeri kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi ve kredili mevduat hesabına bağlı olarak verilen krediler Ziraat Bankası şubelerinden alabileceğiniz krediler arasındadır.
Tüm bireysel kredilerde 36 aya varan vadeler uygulanmaktadır.

50 .000 TL KREDİ ÇEKMEK İSTİYORUM

Bu kredilerin miktarları 50 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir. Teminat da alınabilmektedir. Kredi vadesi boyunca verilen hayat sigortası da Ziraat Bankası’nın hediyesidir. Ziraat Bankası’nın kredilerin başvurmak isteyen kişilerin pek çok kredi başvuru kanalı ve seçeneği bulunmaktadır. Ziraat Bankası bankamatikleri başta olmak üzere, Ziraat Bankası mobil uygulaması, Ziraat Bankası internet şubesi ve bütün Ziraat Bankası şubeleri kredi başvurusunun yapılacağı yerlerdir. Ziraat Bankası maaşını kendi şubelerinden alan emeklilere büyük avantajlar sağlamaktadır.

DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ ÇEKME

Maaşını Ziraat Bankası’ndan alan emekliler, en düşük faiz oranları ve uygun vade süreleri üzerinden kredi alma hakkına sahiptir. Bu kredileri alacak olan emeklilerin bir teminat sunmasına da gerek yoktur. Ziraat Bankası eğitim kredisi de vermektedir. Öğrencilere sağlanan bu kredilerin vade oranları 36 aya kadar çıkabilmektedir. Ziraat Bankası Kobi’lere de çeşitli kredi imkanları sunmaktadır. Biz Ürün Paketi sayesinde Ziraat Bankası’na gelen küçük ve orta işletmeli kurumlar, 1,42 oranındaki faizlerden yararlanarak 50 bin TL’lik kredilerini sadece 50 TL’lik kredi tahsis ücreti ile alabilir. Ayda 300 TL’ye varan taksitler ile siz de Ziraat Bankası şubelerine gelebilir ve kredi alabilirsiniz.

30 Milyar Kredi Çekmek İstiyorum

Eğitim, ihtiyaç, taşıt, konut başta olmak üzere 30 milyarlık kredilerinizi pek çok alanda kullanabilirsiniz. Üstelik bu kredileri 36 ay vade ile alarak kolay ve rahat bir şekilde de ödeyebilirsiniz. 30 milyarlık kredileri alabilmenin pek çok yöntemi bulunmaktadır. Bunlar arasında bankalar, ilk seçenek olarak tercih edilebilir. Yapı Kredi, İş Bankası ve Ziraat Bankası isteyen kişilere 30 bin olarak çekilecek şekilde kredi imkanları sunmaktadır. Üstelik bu kredilerinizi kefilsiz olarak da alabilirsiniz.

30.000 TL KREDİ

İnternet şubelerinden yapılan kredi başvuruları sayesinde de şubeye gitmeyen hızlı bir şekilde kredi cevabınızı alabilir ve buna göre hareket edebilirsiniz. 30 milyar kredi çekmek isteyen ancak bankalar ile haciz işlemleri olan, kredi notu düşük olan veya maaşı yeterli olmayan kişiler de senetle veya komisyonla kredi alabilir. Senet, komisyon ve faturalı hat üzerinden verilen kredileri tefeciler ile iletişime geçerek alabilirsiniz. Tefecilerin uyguladıkları faiz oranlarının bankalardan çok farklı olduğu söylenemez. Hatta uzun vadede bankalardan daha kârlı bile olabilmektedir.

Faizsiz Kredi Çekme

Bankalardan veya tefecilerden kredi almak isteyen kişilerin en büyük isteği faizsiz para çekmektir. Ancak maalesef günümüz şartlarında faizsiz para almak veya kredi çekmek mümkün olmamaktadır. Faiz, bütün ekonomik sistemlerde uygulanan bir durumdur. Katılım bankalarında faizsiz bankacılık yapıldığı iddia edilmektedir. Fakat bu bankalar da kâr payı ile kazanç sağlamaktadır. Yani sadece isimlerini değiştirmektedir. Yine de içini rahat tutmak isteyen kişiler, katılım bankalarından kredi alabilirler. Zaten bu bankalarda kredi yerine finansman terimi kullanılmaktadır. Şundan emin olunmalıdır ki bankacılık sektöründe sadece isim değişikliği söz konusudur. Uygulanan bütün prosedürler birbirinin neredeyse aynısıdır.

Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Faizsiz kredi çekmek yerine düşük faizli ve en avantajlı krediyi çekmek istiyorum ifadesi daha doğru olabilir. Yapı Kredi son dönemlerde düşük faizli ve komisyonlu kredisi ile bu talepte bulunan kişilere yardımcı olabilmektedir. 1,22 oranında faiz oranlarının yanı sıra yıllık maliyet üzerinden hesaplanan faiz oranları da bu kredide düşüktür. Halkbank, Finansbank ve Denizbank da faizlerde önemli indirimler yaparak kredi vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir