50 Bin TL Kredi Çeksem Ne Kadar Öderim

50 Bin TL Kredi Çeksem Ne Kadar Öderim

Bankalardan kredi çektiğinizde, belli oranlara göre faiz hesaplaması yapılıyor. Her ne kadar bireysel ihtiyaç kredilerinde tavan faiz oranları sabit olsa da, miktarlar yükseldikçe bu oranlarda da belli bir artış görülüyor. Vadeler çoğaldıkça da, geri ödenecek olan toplam tutardaki meblağ daha da büyüyor. 1000 liralık bir kredi tabi ile 5000 liralık bir kredi talebinde çok ciddi bir fark, hatta bazen faiz oranında hiç bir fark yaşanmıyor olsa da, 30 bin liralık ya 50 bin liralık bir kredi çekmek istediğinizde bu oranda bir artış söz konusu oluyor. Bu sebeple bankaların resmi internet sayfalarında, bireysel ihtiyaç kredisi taban faiz oranları sonraki dönemler için yanıltıcı olabiliyor. Bankalardan kredi almak istediğinizde bu sebepten dolayı, alacağınız miktara uygun seçenekler arasında inceleme yapmanız gerekiyor. Örneğin araştırmalarınızı 50 bin TL kredi çeksem ne kadar öderim şeklinde yapmanız, rakamların net olması ve sürprizlerle karşılaşmamanız açısından önemli olacaktır.

Mevcut dönem içerisinde bankaların 50 bin TL tutarındaki kredi başvurularında uyguladıkları faiz oranları ve geri ödeme miktarını yazımızın devamında bulabilirsiniz (vade 36 ay olarak verilmiştir);

Akbank 50 Bin TL kredi geri ödemesi; Akbank’tan 50 bin liralık kredi aldığınızda toplamda 66.250,44 TL olarak geri ödeme yapıyorsunuz. Aylık taksitleriniz ise 1.840,29 TL oluyor.

Yapı Kredi 50 Bin TL kredi geri ödemesi; Yapı Kredi 50 bin liralık kredi ödemeniz toplamda 65.857,12 TL oluyor. Aylık ödemeleriniz ise 1.829,36 TL civarında.

Garanti Bankası 50  bin TL kredi geri ödemesi; Garanti Bankası 50 TL kredinin geri ödemesi toplamda 65.074,36 TL olarak hesaplanıyor. Aylık ödemeniz gereken toplam tutar ise 1.807,62 TL civarında.

VakıfBank 50.000 TL kredi geri ödemesi; Vakıfbank 50 TL’lik kredi hesaplamaları ise şöyle: toplamda 65.988,24 TL tutarında. Aylık ödemeniz gereken tutar ise 1.833,00 TL.

Diğer bankaların da faiz oranları ve ortalama ücretlendirmeleri, yukarıda mevcut dönemde belirttiğimiz bankalar gibi. Bu bankaların dışında, diğer bankaların kredi tutarlarını ve faiz oranlarını öğrenmek isterseniz, sitemizdeki ilgili başlıklı yazılarımızı imceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir