Finansör Kart Nerelerde Kullanılır?

Finansör Kart Nerelerde Kullanılır?

Faizsiz bankacılık hizmetlerinde bulunan Finansbank şimdi “Finansör Kart” ile yeni bir ürün ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Finansör kart toplu ödeme yapmanız gereken yerlerde size yardımcı olacak bir karttır. Finansör Kart kullanıcısı olduğunuzda sizin tercih edeceğiniz  3 ay ile 48 ay arasında vade ile ihtiyaç finansmanı kullanabilirsiniz.Böylece vadenizi siz belirliyorsunuz, Finansbank’ta belirlenmiş kar oranını uyguluyor.

Finansör Kart sadece yurt içi  harcamalarınızda kullanabileceğiniz bir karttır. Yurtdışı kullanımlarda Finansör kartınızı kullanamazsınız.Nakit çekim yaparak kullanamayacağınız bu hizmette limitin son kullanma süresi 6 aydır.

Finansör Kart ile gıda, eğitim, sağlık gibi temel ihtiyaç ödemelerinizde kullanabileceğiniz gibi sağlık, evlilik gibi harcamalarınızda da kullanabilirsiniz. Elektronik veya mobilya harcamalarında da kartınızı kullanarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Hac veya umre gibi ödemelerinizde kullanabilirsiniz. Finansör kartı araba almak için kullanamazsınız ama araç kiralamak için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bilgisayar ve mimarlık,mühendislik ve kadastro hizmetleri içinde Finansör kartınızı kullanabilirsiniz.  Eğer harcamanız 50 TL ‘den az olursa peşin işlem olarak değerlendirilir.Eğer harcamanız 50 TL’den yüksek ise alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Kartınızı kullanarak internet üzerinden otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz,hesap özeti ve borç ödeme işlemlerinizi de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Finansör kartı her ihtiyacınıza uygun ve özel koşullarla, yüksek limitlerde krediniz sizin belirleyeceğiniz vadelerle ödeyebileceğiniz şekilde Finansbank şubelerinde sizi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir