Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekme

Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekme

Kredi alma yöntemlerinden birisi de faturalı hat sahiplerinin kefilsiz, teminatsız kredi almasıdır. Buna göre öncelikli olarak bir faturalı hatta sahip olmanız gerekir. Bu hatların isimlerinin ne olduğu önemlidir. Avea, Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell hat sahipleri faturalı hatları üzerinden kredi alabilmektedir. Kredi almak için aracı kurumlar ile iletişime geçmek gerekmektedir. Yapılan görüşmeler sonucunda 10 bin TL’ye varan krediler faturalı hat üzerinden verilmektedir. Bu kredileri alabilmek için yapılması gereken sadece faturalı hat üzerinden kredi veren kişiler ile iletişime geçmektir. Kredi çekme sürecinde ne kadar nakit ihtiyacınızın olduğu görüşülür. Daha sonra da faturalı hattınızın size ait olduğunu gösteren belge aracı kuruma iletilir. Faturanız üzerinde herhangi bir haciz veya borcun olmaması gerekmektedir. Böylece daha rahat ve kolay bir şekilde nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bankalardan kredi almak artık eskisinden çok daha zor bir hale gelmektedir. Bu durumdan dolayı bankalardan kredi alamayan kişiler nakit sorunlarını farklı kanallara başvuruda bulunarak çözmektedir. Senetle veya komisyonla kredi almak oldukça popüler hale gelmiştir. Bununla birlikte bu yöntemlere alternatif olarak faturalı hat üzerinden kredi verilmektedir.

Faturalı Hatla Kredi İmkanı

Kredi Çıkartan aracı kurumlar bir girişimcilik uygulaması olarak faturalı hat üzerinden kredi vermeyi vatandaşlara hizmet şeklinde sunmaktadır. Faturalı hattın yanı sıra kontörlü hat üzerinden de kredi verilebilmektedir. Kontörlü hat üzerinden verilen kredilerin miktarı çok daha az olmakta ve bu krediyi verme şekilleri farklı olabilmektedir. Siz de hattınız ne olursa olsun hızlı bir şekilde kredi alabilirsiniz. Bu yöntemle kredi alan kişilerin sayısı son dönemde önemli bir şekilde artış göstermiştir.

Örneğin bir devlet memuru, kredi notunun düşük olmasından yakınmaktaydı. Daha önceki dönemlerde maaşı ile geçinemediği için bankalardan kredi almış ve bunları ödemekte çok zorlandığı için kredi notunu önemli oranda düşürmüştür. Geçen günlerde faturalı hat ile kredi almayı duyan bu kişi, hemen aracı kurumlara başvuruda bulunarak bankalardan daha avantajlı bir şekilde üstelik elden ve en kısa zamanda kredisini almıştır. İhtiyaç duyduğu 5 bin TL’lik krediyi alarak sorununu çözmüştür.

6 comments on “Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekme
 1. BARIŞ dedi ki:

  MERHABA,

  FATURALI HATTIM ÜZERİNE KREDİ KULLANMAK İSTİYORUM

 2. Yasar odabas dedi ki:

  Faturali hattımın üzerine kredi çekmek istirorum

 3. Mustafa dedi ki:

  Faturalı hat üzerinden kredi cekmek istiyorum

 4. Kadir dedi ki:

  vodafone faturalı hat kullanıyorum 5.000 TL ihtiyacım var

 5. rüveyda dedi ki:

  Faturalı hattım üzerinden kredi kullanmak istiyorum hemen acil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir